arianbank
25 آذر 1401 - 12:02

سلطه‌گران با هر اقدام امیدآفرین در ایران مخالفت می‌کنند

دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: سلطه‌گران با هر اقدام امیدآفرین در ایران مخالفت می‌کنند و از طرف دیگر تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ما را تشدید می‌کنند.

محمدجواد عامری دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اهداف مخالفان جمهوری اسلامی از ایجاد اغتشاشات در کشور، گفت: آمریکا و اسرائیل و همه آنها که با جمهوری اسلامی دشمنی دارند، دینداری مردم ایران برایشان مهم نیست؛ بلکه به دنبال آن هستند که ایران به آنها اجازه بدهد اموال و منابع مردم را چپاول کنند. نظام سلطه می‌خواهد سایر ملت‌ها همچون عربستان باشند تا علاوه بر بهره‌برداری از دارایی آنها، هیچ مخالفتی در برابر اوامرشان نداشته باشند.

وی تصریح کرد: امروز نظام سلطه می‌بیند که جمهوری اسلامی نه تنها اجازه غارت منابع کشور را به آنها نمی‌دهد بلکه سایر حکومت‌های دنیا نیز با پیروی از ایران، قدرت آنها را زیر سوال می‌برند.

عامری بیان کرد: در این سال‌ها دشمنان جمهوری اسلامی اقدامات متعددی علیه کشور ما داشته‌اند، امروز نیز در ادامه مسیر دشمنی خود اغتشاشات به راه می‌اندازند؛ اما باید بدانیم دشمنی آنها با کشور ما بر سر تدین و اسلام نیست؛ آنچنان که هیچکدام از مصادیق دینداری در کشوری همچون عربستان برای آنها اهمیتی ندارد، بلکه صرفاً به دنبال استثمار هستند.

دبیرکل جمعیت ایثارگران تاکید کرد: دشمن برای دستیابی به استثمار، اخیراً به فعالیت رسانه‌ای شدید و پرقدرت و همچنین دروغ‌پراکنی گسترده روی آورده است و می‌خواهد از این طریق، تعدادی از مردم را به صحنه بکشانند، البته به خوبی می‌داند که نظام مستحکم جمهوری اسلامی با چنین اقداماتی متزلزل نخواهد شد ولی به دنبال آن است که با چنین تلاشی، مسیر پیشرفت کشور و ملت ایران را با سختی مواجه کند.

وی عنوان کرد: موج بیداری و مقاومتی که امروز در کشور و ملت‌های مختلف ایجاد شده جایگاهی برای سلطه‌گران باقی نگذاشته است.

عامری با اشاره به اینکه هر اقدامی علیه امنیت ملی، برخورد قانونی در پی خواهد داشت، تصریح کرد: دشمن با تلاش و هزینه‌های بسیار زیاد موفق می‌شود تعداد اندکی را با خود همراه کند، به همین علت وقتی قانون با عوامل محدود آنها برخورد می‌کند، عصبانی می‌شود؛ چرا که همین تعداد اندک را نیز از دست می‌دهد.

دبیرکل جمعیت ایثارگران ادامه داد: شاهد هستیم که وقتی قانون حکم قصاص یک قاتل را صادر می‌کند، غربی‌ها فریاد انسان‌دوستی سر می‌دهند، اما وقتی نیروهای امنیتی به شهادت می‌رسند سکوت می‌کنند. آنها از برخورد شدید با معترضان در آلمان حمایت می‌کنند، اما وقتی در ایران یک دهم این برخورد صورت می‌گیرد می‌گویند آزادی از بین رفته است. همه اینها نشان دهنده استانداردهای دوگانه غرب است.

وی خاطرنشان کرد: دشمن در مسیر مقابله با جمهوری اسلامی می‌خواهد تمام نتایج امیدبخش که نشان‌دهنده رشد و موفقیت است را از بین ببرد، همانطور که در جریان رقابت‌های ورزشی اخیر از جمله تیم کُشتی کشور شاهد بودیم تلاش کردند شادی مردم را به حاشیه ببرند.

عامری در پایان بیان کرد: سلطه‌گران با هر اقدام امیدآفرین در ایران مخالفت می‌کنند و از طرف دیگر تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ما را تشدید می‌کنند. قاطبه مردم ایران نیز دوگانگی در استانداردهای آنها را فهمیده‌ اند و امروز دیگر حنای دشمن برای ملت ما رنگی ندارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 913888