arianbank
22 بهمن 1401 - 14:36

بازتاب گسترده جشن ۴۴ سالگی انقلاب اسلامی در رسانه‌های عربی

رسانه های عربی و منطقه ای در ساعات اخیر راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و حضور گسترده مردم ایران در جشن ۴۴ سالگی انقلاب اسلامی را بازتاب دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر، برگزاری برگزاری مراسم جشن ۴۴ سالگی انقلاب اسلامی با حضور گسترده مردم ایران در نقاط مختلف کشور بازتاب گسترده ای در رسانه‌های عربی و منطقه‌ای داشته است.

شبکه المسیره یمن با انتشار دو گزارش این رخداد را پوشش داده و گزارش کرد: مردم ایران از صبح امروز شنبه برای برگزاری مراسم چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به طور گسترده خیابان‌ها آمدند.

المسیره گزارش داد که این راهپیمایی در تهران و همه استان‌های ایران با حضور گسترده مردمی برگزار شده است.

بازتاب گسترده جشن ۴۴ سالگی انقلاب اسلامی در رسانه‌های عربی

این شبکه یمنی در ادامه گزارش خود از حضور میلیونی مردم ایران در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داده و تصاویری از حضور رئیس جمهوری در بین راهپیمایان منتشر کرده است.

العهد: راهپیمایی مردم ایران در بیش از ۱۴۰۰ شهر در جشن ۴۴ سالگی انقلاب

بازتاب گسترده جشن ۴۴ سالگی انقلاب اسلامی در رسانه‌های عربی

وبگاه لبنانی العهد در گزارشی ضمن بازتاب راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، گزارش داد: مردم ایران در بیش از ۱۴۰۰ شهر و ۳۸ هزار روستا در نقاط مختلف این کشور مراسم جشن چهل و چهار سالگی انقلاب اسلامی را برگزار کردند.

المیادین: حضور گسترده مردم ایران در جشن چهل و چهار سالگی انقلاب اسلامی

بازتاب گسترده جشن ۴۴ سالگی انقلاب اسلامی در رسانه‌های عربی

شبکه المیادین در گزارشی اعلام کرد: مردم ایران با حضور گسترده در راهپیمایی امروز، مراسم چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار کردند.

در این گزارش المیادین به نمایش برخی دستاوردهای موشکی ایران، از جمله موشک عماد در مسیرهای راهپیمایی اشاره کرده است.

این شبکه گزارش داد که راهپیمایی مردم در شهر تهران مسیری ممتد را به طول ۱۲ کیلومتر تشکیل داده است.

خبرنگار المیادین نیز در گزارشی زنده اعلام کرد: راهپیمایان در کردستان شعارهایی با مضمون «اتحاد شیعه و سنی در حمایت از ایران اسلامی» و «کردستان قهرمان پیرو رهبر انقلاب» سر داده اند.

گزارش تصویری روسیا الیوم از راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه

بازتاب گسترده جشن ۴۴ سالگی انقلاب اسلامی در رسانه‌های عربی

وبگاه روسیا الیوم ضمن انتشار تصاویری از راهپیمایی امروز مردم ایران، نوشت: مردم ایران در راهپیمایی‌های گسترده ای در تهران و دیگر استان‌های این کشور به خیابان‌ها آمدند تا در جشن ۴۴ سالگی انقلاب اسلامی مشارکت کنند.

روسیا الیوم در ادامه ضمن انتشار تصاویری از حضور مردم و مسئولان در راهپیمایی امروز، به نمایش دستاوردهای موشکی ایران از جمله موشک‌های سجیل و عماد، پهپاد شاهد ۱۳۶ و مهاجر ۶ و موشک کروز دریایی در حاشیه برگزاری این راهپیمایی اشاره کرده است.

سانا: راهپیمایی میلیونی مردم ایران در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

بازتاب گسترده جشن ۴۴ سالگی انقلاب اسلامی در رسانه‌های عربی

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) در گزارشی از مشارکت میلیونی مردم ایران در راهپیمایی چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

در این گزارش آمده است: مردم ایران امروز در راهپیمایی‌های گسترده ای در ۱۴۰۰ شهر و ۳۸ هزار روستا به خیابان‌ها آمدند تا بر این مساله تاکید کنند که نسل به نسل به اصول اساسی انقلاب اسلامی پایبندی دارند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1033309