arianbank
14 بهمن 1401 - 20:50

دریادار سیاری: تغییر باور و اعتقاد جوانان ایران اسلامی امروز استکبار جهانی است

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان این که دشمنان بعد از شکست‌های مختلف امروز وارد جنگ نرم شده است، گفت: جنگ نرم می خواهد روی ذهن جوانان و آینده سازان ایران اسلامی تسلط پیدا کند و به این وسیله قصد دارد باورها و عقاید جوان ایران اسلامی را تغییر دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، امیر دریادار حبیب الله سیاری شامگاه امروز در جریان سفر خود به استان با حضور در جمع جوانان گام دومی استان یزد، انقلابی بودن را یکی از مهمترین ویژگی مردم دیار دارالعباده دانست و اظهار کرد: این مهم باید با حراست و پاسداری از دستاوردهای مختلف انقلاب اسلامی ادامه پیدا کند.

وی تمام تصمیم سازی‌ها و تصمیم گیری‌ها برای کشور قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، توسط آمریکایی‌ها انجام میشد، افزود: در زمان پیروزی انقلاب اسلامی استکبار از تمام ظرفیت خود برای شکست نیروهای انقلابی استفاده کرد.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه تبعیت محض از امام خمینی ره را رمز پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: دشمنان دین و نظام اسلامی وقتی دیدند که نمی‌توانند با فریب مردم و ارتشی‌ها مانع پیروزی انقلاب شود دست به حمله مسلحانه زدند.

وی ترور شخصیت مختلف علمی، نظامی و دینی را از جمله دشمنی‌های استکبار جهانی علیه ایران اسلامی عنوان و تصریح کرد: انقلاب اسلامی ۱۷ هزار شهید ترور را برای آرامش و اقتدار امروز تقدیم کرده است.

امیرسیاری تحمیل هشت سال دفاع مقدس را از دیگر نمادهای دشمنی استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی ایران دانست و بیان کرد: ما در پایان هشت سال دفاع مقدس با همکاری و همدلی تمام مردم و نیروهای مسلح پیروز میدان شدیم و این مهم به برکت خون شهدا به دست آمده است.

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران اعمال یک سری تحریم‌های سخت را ادامه دشمنی و توطئه‌های دشمنان دین و نظام اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: وقتی دشمن از جنگ و ترور به نتیجه نرسید به سراغ تهاجم فرهنگی روی آورد و بعد از آن وارد شبیخون فرهنگی شد که در آن هم شکست خورد.

وی با بیان این‌که دشمنان بعد از شکست‌های مختلف امروز وارد جنگ نرم شده است، گفت: جنگ نرم می خواهد روی ذهن جوانان و آینده سازان ایران اسلامی تسلط پیدا کند و به این وسیله قصد دارد باورها و عقاید جوان ایران اسلامی را تغییر دهد.

بروز رسانی میشود..............

 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1017431